Zestaw Taśma SMD 60/m 4000k IP20 3m + Zasilacz – Eko-Light
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw Taśma SMD 60/m 4000k IP20 3m + Zasilacz – Eko-Light
Zestaw Taśma SMD 60/m 4000k IP20 3m + Zasilacz – Eko-Light to zasilacz LED przeznaczony do współpracy z kompatybilnymi elementami instalacji oświetleniowej.
Opis traktuje produkt jako akcesorium lub część techniczną, a nie jako kompletną lampę dekoracyjną.
Parametry techniczne
| Typ produktu | Zasilacz LED |
|---|---|
| Marka | Eko-Light |
| Moc | 2.6W / 0.5m |
| Napięcie | 230V |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Kolor | ZŁOTY |
| Materiał | TWORZYWO SZTUCZNE + MIEDŹ |
| Długość / wymiar | 3m |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
