Złączka Zatrzaskowa Smd/cob Typ: T 2pin 8mm 5a – Eko-Light
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Złączka Zatrzaskowa Smd/cob Typ: T 2pin 8mm 5a – Eko-Light
Złączka Zatrzaskowa Smd/cob Typ: T 2pin 8mm 5a – Eko-Light to element połączeniowy do kompatybilnych taśm, profili lub systemów LED.
Opis traktuje produkt jako akcesorium lub część techniczną, a nie jako kompletną lampę dekoracyjną.
Parametry techniczne
| Typ produktu | Łącznik / złączka LED |
|---|---|
| Marka | Eko-Light |
| Moc | 5A |
| Napięcie | 12V/24V |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Kolor | ZŁOTY |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
