Źródło światła G9 biały G9 49095/03/31 - Lucide
Opis
Źródło światła G9 biały G9 49095/03/31 - Lucide
Źródło światła G9 Lucide w wykończeniu biały został przygotowany z myślą o precyzyjnym doborze oświetlenia do konkretnej przestrzeni, a nie tylko o uzupełnieniu katalogu kolejnym modelem.
Forma oprawy pozwala wykorzystać ją w codziennych aranżacjach domowych bez nadmiernego wizualnego ciężaru.
Źródło światła: LED zintegrowany (1 pkt., 3,5 W). Dzięki temu łatwiej ocenić, czy produkt wymaga osobnej żarówki, czy korzysta ze zintegrowanego modułu LED.
Wymiary produktu: wys. 53 mm, śr. 16 mm, szer. 16 mm, gł. 16 mm. Te dane pomagają ocenić proporcje oprawy nad stołem, w salonie, korytarzu albo przy elewacji.
Dane techniczne
| Typ produktu | Źródło światła |
|---|---|
| Producent | Lucide |
| Seria / model | G9 |
| Kolor | biały |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Typ trzonka | G9 |
| Maksymalna moc | 3,5 W |
| Źródło w komplecie | LED 3,5 W |
| Napięcie | 230 V |
| Stopień ochrony IP | 20 |
| Wymiary | wys. 53 mm, śr. 16 mm, szer. 16 mm, gł. 16 mm |
| Ściemnianie | Tak, za pośednictwem zewnętrznego ściemniacza. |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

