Źródło światła Globe E27 988-679 - Trio
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Źródło światła Globe E27 988-679 - Trio
Źródło światła Globe Trio został przygotowany z myślą o precyzyjnym doborze oświetlenia do konkretnej przestrzeni, a nie tylko o uzupełnieniu katalogu kolejnym modelem.
Forma oprawy pozwala wykorzystać ją w codziennych aranżacjach domowych bez nadmiernego wizualnego ciężaru.
Źródło światła: wymienne źródło E27 (1 pkt., 6 W). Dzięki temu łatwiej ocenić, czy produkt wymaga osobnej żarówki, czy korzysta ze zintegrowanego modułu LED.
Wymiary produktu: wys. 136 mm, śr. 95 mm. Te dane pomagają ocenić proporcje oprawy nad stołem, w salonie, korytarzu albo przy elewacji.
Dane techniczne
| Typ produktu | Źródło światła |
|---|---|
| Producent | Trio |
| Seria / model | Globe |
| Materiał | metal |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Typ trzonka | E27 |
| Maksymalna moc | 6 W |
| Źródło w komplecie | 1 x E27 6 W, 420 lm, 2700 K |
| Napięcie | 230 V |
| Wymiary | wys. 136 mm, śr. 95 mm |
| Ściemnianie | Nie |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
