Źródło światła Kapsułka G9 929-2300 - Trio
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Źródło światła Kapsułka G9 929-2300 - Trio
Źródło światła Kapsułka Trio został przygotowany z myślą o precyzyjnym doborze oświetlenia do konkretnej przestrzeni, a nie tylko o uzupełnieniu katalogu kolejnym modelem.
Szklane elementy łagodzą linię oprawy i pomagają uzyskać bardziej dekoracyjny, lekki efekt światła.
Źródło światła: wymienne źródło G9 (2 pkt., 3 W). Dzięki temu łatwiej ocenić, czy produkt wymaga osobnej żarówki, czy korzysta ze zintegrowanego modułu LED.
Wymiary produktu: wys. 50 mm, śr. 17 mm. Te dane pomagają ocenić proporcje oprawy nad stołem, w salonie, korytarzu albo przy elewacji.
Dane techniczne
| Typ produktu | Źródło światła |
|---|---|
| Producent | Trio |
| Seria / model | Kapsułka |
| Materiał | szkło |
| Liczba źródeł światła | 2 |
| Typ trzonka | G9 |
| Maksymalna moc | 3 W |
| Źródło w komplecie | 1 x G9 3 W, 300 lm, 3000 K |
| Napięcie | 230 V |
| Wymiary | wys. 50 mm, śr. 17 mm |
| Ściemnianie | Tak, za pośrednictwem zewnętrznego ściemniacza. |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
