Źródło światła Led Bulb czarny GU10 49041/12/30 - Lucide
Opis
Źródło światła Led Bulb czarny GU10 49041/12/30 - Lucide
Źródło światła Led Bulb Lucide w wykończeniu czarny został przygotowany z myślą o precyzyjnym doborze oświetlenia do konkretnej przestrzeni, a nie tylko o uzupełnieniu katalogu kolejnym modelem.
Forma oprawy pozwala wykorzystać ją w codziennych aranżacjach domowych bez nadmiernego wizualnego ciężaru.
Źródło światła: LED zintegrowany (1 pkt., 12 W). Dzięki temu łatwiej ocenić, czy produkt wymaga osobnej żarówki, czy korzysta ze zintegrowanego modułu LED.
Wymiary produktu: wys. 70 mm, śr. 110 mm. Te dane pomagają ocenić proporcje oprawy nad stołem, w salonie, korytarzu albo przy elewacji.
Dane techniczne
| Typ produktu | Źródło światła |
|---|---|
| Producent | Lucide |
| Seria / model | Led Bulb |
| Kolor | czarny |
| Materiał | tworzywo |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Typ trzonka | GU10 |
| Maksymalna moc | 12 W |
| Źródło w komplecie | LED 12 W, 820 lm, 2200-3000 K |
| Napięcie | 230 V |
| Stopień ochrony IP | 20 |
| Wymiary | wys. 70 mm, śr. 110 mm |
| Ściemnianie | Tak, za pośrednictwem zewnętrznego ściemniacza. |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

