Źródło światła Led-Lm E27 987-740 - Trio
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Źródło światła Led-Lm E27 987-740 - Trio
Źródło światła Led-Lm Trio został przygotowany z myślą o precyzyjnym doborze oświetlenia do konkretnej przestrzeni, a nie tylko o uzupełnieniu katalogu kolejnym modelem.
Szklane elementy łagodzą linię oprawy i pomagają uzyskać bardziej dekoracyjny, lekki efekt światła.
Źródło światła: LED zintegrowany (1 pkt., 7 W). Dzięki temu łatwiej ocenić, czy produkt wymaga osobnej żarówki, czy korzysta ze zintegrowanego modułu LED.
Wymiary produktu: wys. 106 mm, śr. 60 mm. Te dane pomagają ocenić proporcje oprawy nad stołem, w salonie, korytarzu albo przy elewacji.
Dane techniczne
| Typ produktu | Źródło światła |
|---|---|
| Producent | Trio |
| Seria / model | Led-Lm |
| Materiał | szkło |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Typ trzonka | E27 |
| Maksymalna moc | 7 W |
| Źródło w komplecie | LED 7 W, 806 lm, 4000 K |
| Napięcie | 230 V |
| Wymiary | wys. 106 mm, śr. 60 mm |
| Ściemnianie | Tak, za pośrednictwem typowego łącznika ściennego. |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

