Źródło światła Led Lm biały E14 R983-3213 - RL
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Źródło światła Led Lm biały E14 R983-3213 - RL
Źródło światła Led Lm RL w wykończeniu biały został przygotowany z myślą o precyzyjnym doborze oświetlenia do konkretnej przestrzeni, a nie tylko o uzupełnieniu katalogu kolejnym modelem.
Forma oprawy pozwala wykorzystać ją w codziennych aranżacjach domowych bez nadmiernego wizualnego ciężaru.
Źródło światła: wymienne źródło E14 (1 pkt., 3 W). Dzięki temu łatwiej ocenić, czy produkt wymaga osobnej żarówki, czy korzysta ze zintegrowanego modułu LED.
Wymiary produktu: wys. 70 mm, śr. 45 mm. Te dane pomagają ocenić proporcje oprawy nad stołem, w salonie, korytarzu albo przy elewacji.
Dane techniczne
| Typ produktu | Źródło światła |
|---|---|
| Producent | RL |
| Seria / model | Led Lm |
| Kolor | biały |
| Materiał | plastik |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Typ trzonka | E14 |
| Maksymalna moc | 3 W |
| Napięcie | 230 V |
| Stopień ochrony IP | 20 |
| Wymiary | wys. 70 mm, śr. 45 mm |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

