Źródło światła Led-Lm biały E27 988-901 - Trio
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Źródło światła Led-Lm biały E27 988-901 - Trio
Źródło światła Led-Lm Trio w wykończeniu biały został przygotowany z myślą o precyzyjnym doborze oświetlenia do konkretnej przestrzeni, a nie tylko o uzupełnieniu katalogu kolejnym modelem.
Forma oprawy pozwala wykorzystać ją w codziennych aranżacjach domowych bez nadmiernego wizualnego ciężaru.
Źródło światła: LED zintegrowany (1 pkt., 9 W). Dzięki temu łatwiej ocenić, czy produkt wymaga osobnej żarówki, czy korzysta ze zintegrowanego modułu LED.
Wymiary produktu: wys. 140 mm, śr. 95 mm. Te dane pomagają ocenić proporcje oprawy nad stołem, w salonie, korytarzu albo przy elewacji.
Dane techniczne
| Typ produktu | Źródło światła |
|---|---|
| Producent | Trio |
| Seria / model | Led-Lm |
| Kolor | biały |
| Materiał | tworzywo |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Typ trzonka | E27 |
| Maksymalna moc | 9 W |
| Źródło w komplecie | LED 9 W, 1055 lm, 3000 K |
| Napięcie | 230 V |
| Wymiary | wys. 140 mm, śr. 95 mm |
| Ściemnianie | Tak, za pośrednictwem typowego łącznika ściennego. |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

